Register Login
Sign In
Advertise
» » Popularne polskie seriale online

Popularne polskie seriale online

28-06-2023, 15:34
Sterowniki dodał: Administrator
Odwiedzin: 144
Komentarze: 0
Oto kilka popularnych polskich seriali, które można oglądać online:

"Czas honoru" - Serial wojenny, który opowiada historię żołnierzy Armii Krajowej podczas II wojny światowej. Dostępny na platformie VOD.pl.

"Belfer" - Thriller psychologiczny, który skupia się na losach nauczyciela biologii w prowincjonalnym miasteczku. Dostępny na platformie Netflix.

"Ranczo" - Kultowa komediowa seria, której akcja toczy się na wsi. Opowiada o przygodach Lucjana Mostowiaka i innych mieszkańców fikcyjnego Kępca. Dostępny na platformie ipla.

"Klan" - Jedna z najdłużej emitowanych polskich seriali, opowiadająca historię trzech pokoleń dwóch rodzin. Dostępny na platformie ipla.

"Rodzinka.pl" - Komediowy serial rodziny Krawczyków, który ukazuje codzienne perypetie i humorystyczne sytuacje. Dostępny na platformie ipla.

"Komisarz Alex" - Kryminalny serial, w którym główny bohater, komisarz Alex, rozwiązuje różne sprawy kryminalne darmowe seriale online. Dostępny na platformie Player.

"Wataha online" - Sensacyjny serial, który opowiada o przygodach grupy funkcjonariuszy Straży Granicznej na polsko-ukraińskiej granicy. Dostępny na platformie HBO GO.

"Pierwsza miłość" - Długoemitowany serial obyczajowy, który skupia się na losach mieszkańców fikcyjnego miasteczka. Dostępny na platformie TVP VOD.

Należy pamiętać, że dostępność tych seriali może ulegać zmianom w zależności od platformy streamingowej i umowy licencyjnej.


Linki do sterowników dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się w 15 sekund i za darmo zacznij korzystać z serwisu laptopownia.pl!