Register Login
Sign In
Advertise
» » Polecane i darmowe audiobooki

Polecane i darmowe audiobooki

1-07-2023, 17:15
Sterowniki dodał: Administrator
Odwiedzin: 145
Komentarze: 0
Oto kilka polecanych audiobooków, które są dostępne za darmo:

"Moby Dick" autorstwa Hermana Melville'a - ta klasyczna powieść jest dostępna za darmo w wielu bibliotekach online i platformach udostępniających audiobooki.

"Frankenstein" autorstwa Mary Shelley - inna klasyczna powieść, która jest często udostępniana za darmo w formie audiobooka. Opowiada historię naukowca, który stworzył potwora.

"Podróże Guliwera" autorstwa Jonathana Swifta - satyryczna powieść, która opowiada o niesamowitych przygodach Lemuela Guliwera w różnych fantastycznych krainach. Jest dostępna za darmo w wielu bibliotekach online.

"Dracula" autorstwa Brama Stokera - klasyczna powieść gotycka, której fabuła koncentruje się na wampirze hrabim Draculi. Często można znaleźć darmowe wersje audiobooka tego utworu.

"Alice's Adventures in Wonderland" autorstwa Lewisa Carrolla - znana i uwielbiana przez dzieci i dorosłych powieść, która przenosi czytelników w świat nonsensu i fantazji. Niektóre audiobooki z tą historią są dostępne za darmo.

Warto wspomnieć, że dostępność darmowych audiobooków może się różnić w zależności od regionu i platformy, więc warto sprawdzić różne źródła, takie jak biblioteki online, serwisy streamingowe i strony internetowe oferujące darmowe audiobooki, aby znaleźć więcej opcji.


Linki do sterowników dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się w 15 sekund i za darmo zacznij korzystać z serwisu laptopownia.pl!