Register Login
Sign In
Advertise
» » Surface Pro 4 128GB Intel Core M 4GB RAM

Surface Pro 4 128GB Intel Core M 4GB RAM

15-12-2016, 12:58
Sterowniki dodał: admin
Odwiedzin:
Komentarze: 0
Samemu ustalaj zasady

Aby zrobić coś wielkiego, czasami trzeba złamać zasady. Dlatego właśnie wymyśliliśmy Surface Pro na nowo — aby dać Ci możliwość wymyślenia na nowo całej reszty. Surface Pro 4. Tablet, który zastąpi Twój komputer.

Lekki i potężny.

Wyposażone w system Windows 10 urządzenie Surface Pro 4 możesz przekształcić z tabletu w prawdziwego laptopa, na którym uruchomisz dowolne oprogramowanie klasyczne, którego używasz.

Olśniewający ekran.

Wyświetlacz PixelSense™ o przekątnej 12,3” wyróżnia się niezwykle wysokim kontrastem oraz minimalizacją powstawania odblasków, dzięki czemu zapewnia obraz tak realistyczny, że wszystko wygląda na nim praktycznie jak prawdziwe.

Nadzwyczajnie przenośny.

Surface Pro 4 to nie tylko największa jak do tej pory wydajność, ale również masa wynosząca zaledwie 766 gramów. To także najbardziej wszechstronne i wydajne urządzenie, jakiego będziesz kiedykolwiek używać.

Praca poza biurem.

Dzięki podpórce, którą można dowolnie ustawiać, i klawiaturze Type Cover, przekształcisz swoje urządzenie w prawdziwy laptop obsługujący oprogramowanie klasyczne.

Wyjątkowa wydajność.

Surface Pro 4 to przenośna stacja robocza wyposażona w procesor Intel®Core™, który umożliwia uruchamianie wielu programów.

Przenośne urządzenie do pracy.

Urządzenia Surface Pro 4 z procesorami Intel® Core™ m3, i5 oraz i7 szóstej generacji nie tylko oferują więcej mocy, są również cichsze i wydajniejsze niż do tej pory.

Wyrazistość to podstawa.

Dzięki przedniemu aparatowi o rozdzielczości 5 MP możesz prowadzić wideo konferencje w rozdzielczości HD, natomiast przy użyciu tylnego aparatu o rozdzielczości 8 MP z autofokusem zrobisz niesamowite zdjęcia i nagrasz fantastyczne filmy wideo.

Zasilanie przez cały dzień.

Bateria zapewnia zasilanie przez nawet 9 godzin2, dlatego możesz pracować bez nieoczekiwanych przerw. Teraz możesz korzystać z urządzenia Surface przez cały dzień.

Perfekcyjne działanie systemu Windows i pakietu Office.

Najlepszy system Windows w historii z wieloma nowymi funkcjami, które pokochasz. Te nowości to m.in. innowacyjne zabezpieczenia, opcje personalizacji i funkcje zwiększające wydajność.

Pełny pakiet Office.

Urządzenie Surface Pro 4 doskonale współpracuje ze wszystkimi produktami z pakietu Office, pozwalając Ci osiągnąć naprawdę wysoki poziom wydajności.

Twórz zaznaczenia na stronach internetowych.

Piórem Surface można pisać bezpośrednio na stronach internetowych w zupełnie nowej przeglądarce Microsoft Edge, a następnie łatwo udostępniać te notatki.

Nieograniczona liczba aplikacji.

Surface Pro 4 ma wystarczającą moc, aby obsłużyć nawet najbardziej wymagające aplikacje, zarówno profesjonalne, jak i te do pracy twórczej.

Komfort naturalnego pisania

Pióro Surface reaguje na 1024 poziomy nacisku i charakteryzuje się niewielkim opóźnieniem, dzięki czemu masz wrażenie, że piszesz dobrej jakości długopisem po kartce papieru.

Wygodnie oprzyj dłoń.

Dzięki technologii Palm Block możesz bez obaw oprzeć dłoń na wyświetlaczu, aby zapewnić sobie maksymalny komfort pisania, dokładnie tak jak na kartce papieru.

Cyfrowa asystentka zawsze gotowa do pomocy

Naciśnięcie i przytrzymanie górnego przycisku pióra Surface aktywuje Cortanę, cyfrową asystentkę zawsze gotową do pomocy.

PixelSense™

Platforma PixelSense™ to realistyczny ekran umożliwiający oglądanie, dotykanie i pisanie piórem.

Windows Hello

Zaloguj się z uśmiechem. Dzięki funkcji Windows Hello urządzenie Surface Pro 4 rozpoznaje Cię. Nie sposób nie pokochać tych nowych funkcji zabezpieczeń i komfortu, jaki zapewniają.

Podstawowe informacje

Producent
 • Microsoft

Procesor

Rodzina procesora
 • Intel Core M
Częstotliwość procesora
 • 900 MHz

Ekran

Przekątna ekranu
 • 12,3 cala
Rozdzielczość ekranu
 • 2736x1824
Ekran Dotykowy
 • Posiada ekran dotykowy

Pamięć RAM

Pamięć RAM
 • 4GB

Dysk Twardy

Rodzaj dysku twardego
 • SSD
Pojemność dysku twardego
 • 128 GB

Karta Graficzna

Producent karty graficznej
 • Intel
Model karty graficznej
 • HD Graphics 515

Komunikacja

Napęd optyczny
 • Nie posiada wbudowanego napędu

Fizyczne

Kolor
 • Szare i srebrne

Oprogramowanie

System operacyjny
 • Windows 10 Pro


Linki do sterowników dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się w 15 sekund i za darmo zacznij korzystać z serwisu laptopownia.pl!